Ulubione perfumy polskich gwiazd: Edyta Herbuś

wtorek, 23 października 2012    0    Perfumy

Ulubione perfumy polskich gwiazd: Edyta Herbuś

Ulubione perfumy Edyty Herbuś.

W czasopiśmie Uroda (czerwiec 2011), w dziale "Gwiazda Mikrokosmos" Edyta Herbuś zdradziła: "od jakiegoś czasu jestem wierna J'adore Diora".

Ulubione perfumy polskich gwiazd Edyta Herbuś Uroda

Edyta Herbuś/ Uroda, czerwiec 2011

W 2012 roku tancerka została polską twarzą perfum Avon Infinite Moment. W marcowym wydaniu Cosmopolitan, na pytanie dziennikarki o to, co ją urzekło w tym zapachu, Edyta Herbuś stwierdza: "Jego świeże, kwiatowe nuty. Infinite Moment łączy w sobie delikatną woń fiołków i wanilii z zapachem orchidei, która dodaje im charakteru. Gdy go używam, czuję się drobną, kruchą kobietą, która może się schować w ramionach ukochanego mężczyzny. Jednocześnie dodaje mi pewności siebie i działa energetyzująco."

Ulubione perfumy gwiazd Edyta Herbuś Cosmopolitan

Edyta Herbuś/ Cosmopolitan 

W sierpniowym wydaniu Urody, na stwierdzenie dziennikarki: "słyszałam, że od lat jesteś wierna jednemu zapachowi, J'adore marki Dior", Edyta Herbuś wyznaje: "Tak. choć przyznam, że ostatnio zdradziłam go dla Infinite Moment Avonu. Ogromne wrażenie zrobił na mnie również zapach Like This Etat Libre D'Orange stworzony przez Tildę Swinton, który kupiłam w butiku Horn and More. Jest fascynujący, niepowtarzalny, hipnotyzujący. Poczułam, że do mnie pasuje."

Ulubione perfumy gwiazd Edyta Herbuś Uroda

Edyta Herbuś/ Uroda

Ulubione perfumy gwiazd Edyta Herbuś Dior J'adore  Ulubione perfumy gwiazd Edyta Herbuś Avon Infinite Moment  Ulubione perfumy gwiazd Edyta Herbuś Etat Libre Dorange Like This

Ulubione perfumy Edyty Herbuś (kolejno od lewej): Dio J'adore, Avon Infinite Moment, Etat Libre d'Orange Like This

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!