Lancome La Vie Est Belle - wyniki konkursu reklamowego

czwartek, 11 października 2012    0    Konkursy

Lancome La Vie Est Belle - wyniki konkursu reklamowego

Wyniki konkursu reklamowego, w którym do wygrania były perfumy Lancome La Vie Est Belle.

Miło mi ogłosić, że nagrodę w konkursie filmowym, czyli perfumy Lancome La Vie Est Belle o pojemności 75 ml i wartości 400 zł otrzymuje Anna Kaczmarska, która jako pierwsza (o 20:01:06h) wysłała mi maila z prawidłowymi nazwami wszystkich 10 reklamowanych perfum (drugi w kolejności był Tomasz Szular, którego mail dotarł do mnie o 20:01:20). Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy celem przekazania adresu do wysyłki :-) Jednocześnie przypominam, że jeżeli po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki, to nagrodę przyznam komuś innemu.

Prawidłowe nazwy wszystkich 10 reklamowanych zapachów to:

  1. Selena Gomez EDP
  2. Illamasqua Freak
  3. Chanel Egoiste
  4. Jean Paul Gaultier Gaultier 2
  5. Baldessarini Ambre
  6. Nina Ricci Ricci Ricci
  7. Hermes Eau des Merveilles
  8. Estee Lauder Pleasures
  9. Puig Sportman Street
  10. Versace Woman

*** Jeśli nie pamiętacie, jak wyglądały wszystkie zdjęcia z filmów, to odsyłam Was na stronę z konkursem - znajdziecie na niej zdjęcia z filmów uzupełnione o filmy reklamowe.

Poniżej wklejam screenshot z mailem i odpowiedziami Anny (z wymazanym przeze mnie adresem e-mail).

Anna Kaczmarska Konkurs reklamy perfum odpowiedź

Anna Kaczmarska - odpowiedzi do konkursu filmowego

Z racji tego, że tym razem wyraźnie zabroniłam wysyłania mi odpowiedzi przed czasem, ich odsetek był minimalny - dostałam tylko 2 takie odpowiedzi. Ich autorów za niezastosowanie się do regulaminu od razu wykluczyłam z konkursu.W sumie otrzymałam kilkadziesiąt maili z odpowiedziami, w tym 2 przed czasem i kilka od mężczyzn. Praktycznie wszystkie maile zawierały prawidłowe nazwy perfum. Błędy pojawiły się tylko w ostatniej nazwie, po publikacji zdjęcia z pierścionkiem, który zmylił kilka osób, błędnie kojarząc im się z reklamą perfum Beyonce Heat.

Bardzo Wam dziekuję za świetną zabawę. Wiem, że konkurs ten wymagał poświęcenia mu dużo czasu i energii,  dlatego tym bardziej doceniam Wasze uczestnictwo w nim :-)

Pozdrawiam,

Dorota alias Olfaktoria : )

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!