Wygraj perfumy Marc Jacobs Daisy!

niedziela, 29 lipca 2012    0    Konkursy

Wygraj perfumy Marc Jacobs Daisy!

Dzisiaj konkurs wyjątkowy, w którym główną nagrodą jest tester perfum Marc Jacobs Daisy EDT o pojemności 100 ml i wartości 340 zł.

Opowiedziałam Wam historię mojego małego marzenia, od momentu jego pojawienia się, poprzez jego realizację, skończywszy na przemyśleniach i refleksjach z tym związanych. W ostatnim artykule o Edycie Górniak zapytałam Was o to, czy udało Wam się kiedyś zrealizować jakieś własne marzenie lub marzenie bliskiej Wam osoby. Jednak nikt mi na to pytanie nie odpowiedział :-|

Z racji tego, że nie wierzę, abyście nigdy nie spełnili żadnego swojego (lub czyjegoś) marzenia, postanowiłam zapytać Was o to raz jeszcze, tym razem w konkursie. A zatem...

Zadanie konkursowe brzmi: opisz, jakie marzenie (swoje lub czyjeś) udało Ci się zrealizować. Nie oczekuję elaboratów ani wierszy. Czekam na proste historie, w których opiszecie mi, jak realizowaliście własne marzenia i jakie uczucia temu towarzyszyły. Tylko (i aż) tyle. Odpowiedzi należy zamieszczać tylko i wyłącznie pod tym artykułem, podpisując je nickiem lub imieniem i nazwiskiem z facebooka. Niepodpisane komentarze nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców.

Do wygrania w konkursie są aż 4 rzeczy (po jednej dla każdego zwycięzcy):

  1. tester perfum Marc Jacobs Daisy o pojemności 100 ml i wartości 340 zł (za: perfumeria Douglas)
  2. rozświetlający balsam do ciała Daisy Eau so Fresh o pojemności 150 ml i wartości ok. 100 zł
  3. kuferek Marc Jacobs Daisy
  4. kosmetyczka Marc Jacobs Daisy

Nagrody te otrzymają autorzy najlepszych, najbardziej inspirujących opowieści. Wybiorę ich osobiście. Możecie mi w tym pomóc, klikając przycisk “+“ przy historii, która spodoba Wam się najbardziej. Nie zadecyduje to o czyjejś wygranej, ale z pewnością ułatwi mi wybór zwycięzcy.

UWAGA! Konkurs przeznaczony jest tylko dla czytelników bloga Olfaktoria. Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy dana osoba jest fanem Olfaktorii na facebooku (żeby to zrobić, należy kliknąć TUTAJ). Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Wówczas wybiorę inną osobę na jej miejsce. Podobnie stanie się w przypadku, kiedy po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki.

Konkurs potrwa tydzień i zakończy się 5 sierpnia o północy. Listę zwycięzców podam następnego dnia.

Czekam na Wasze historie i jak zwykle życzę wszystkim powodzenia :-)

Buziaki,

Dorota alias Olfaktoria

PS Zrobiłam kilka zdjęć nagród, abyście mogli lepiej zobaczyć, jak wyglądają :-)

Konkurs Marc Jacobs Daisy nagroda

Balsam do ciałą Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Balsam do ciała Marc Jacobs Daisy Eau so Fresh

Kosmetyczka Marc Jacobs Daisy

kosmetyczka Marc Jacobs Daisy

Perfumy Marc Jacobs Daisy

tester perfum Marc Jacobs Daisy 100 ml EDT

Marc Jacobs Daisy Kuferek Zamknięty

kuferek Marc Jacobs Daisy/ zamknięty

Marc Jacobs Daisy kuferek otwarty

kuferek Marc Jacobs Daisy/ otwarty

Nagrody Konkkurs Marc Jacobs Daisy

Patronem konkursu jest:

Śledzimy konkursy

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!