Konkurs: wygraj perfumy Wittchen Nord i Est!

środa, 8 lutego 2012    0    Konkursy

Konkurs: wygraj perfumy Wittchen Nord i Est!

Konkurs, w którym można wygrać 2 sztuki perfum Wittchen: męski zapach Nord oraz damski zapach Est.

Z okazji zbliżających się Walentynek postanowiłam zorganizować dla Was specjalny konkurs, w którym można będzie wygrać perfumy Wittchen: męskie Nord oraz damskie Est (po jednej sztuce). Jeśli zatem nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla Waszej drugiej połówki lub dopiero przymierzacie się do kupna czegoś wyjątkowego, to zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w tym konkursie :-)

Aby wygrać perfumy Wittchen należy:

  1. Zostać fanem Olfaktorii na facebook'u (żeby to zrobić kliknij TUTAJ) lub dołączyć do grona obserwujących (żeby to zrobić, kliknij „Dołącz się do tej witryny" - po prawej stronie, pod oknem z facebookiem)
  2. Pod wpisem o konkursie, na blogu Olfaktoria, nalezy napisać, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/ powinnaś otrzymać ten zapach (i napisać, jaki - męski Nord czy damski Est).

Uwaga! Komentarze należy podpisać swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem z facebook'a - nie zrobienie tego powoduje automatyczne wykluczenie z konkursu.

Perfumy otrzymają 2 osoby, których odpowiedzi uznam za najciekawsze, najbardziej kreatywne i najbardziej nietypowe. Nie liczy się zatem liczba znaków "+" zaznaczona przy odpowiedziach, jak to było ostatnim razem.

Konkurs potrwa do 14 - tego lutego, do 23.59h

Życzę wszystkim powodzenia :-)

Fundatorem nagród jest firma Wittchen.

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!