Symbol seksu w reklamie perfum Versace Bright Crystal

poniedziałek, 27 czerwca 2011    0   

Symbol seksu w reklamie perfum Versace Bright Crystal

Opinia o najnowszej reklamie perfum Versace Bright Crystal z udziałem supermodelki Candice Swanepoel.

Candice Swanepoel BombshellPochodząca z południowej Afryki modelka Candice Swanepoel została twarzą perfum Versace Bright Crystal. Według models.com to jedna z 22 najseksowniejszych modelek na świecie. W tegorocznym rankingu przygotowanym przez portal zajęła 7 miejsce.

Candice Swanepoel jest znana przede wszystkim ze swojej współpracy z marką Victoria's Secret, dla której to w 2010 roku reklamowała zapach Bombshell. Versace Bright Crystal jest zatem drugą kampanią zapachową w dotychczasowej karierze modelki.

Versace Blonde Donatella

Blondynki Versace

Marka Versace znana jest ze swojego zamiłowania do wysokich, szczupłych i długowłosych blondynek. W 1985 roku, w hołdzie dla tego koloru włosów, Gianni Versace stworzył perfumy Blonde, których twarzą została siotra projektanta - Donatella.

W większości reklam damskich zapachów Versace wystąpiły blondynki. Podobnie było w przypadku Bright Crystal- pierwszą twarzą zapachu była Iselin Steiro (7 miejsce na tegorocznej liście 50 najlepszych modelek na świecie według models.com). Modelkę sfotografował wówczas Michelangelo Di Battista, twórca zdjęć do reklam takich zapachów jak Versace Versence czy Versace eau Fraiche.

Iselin Steiro w obiektywie Michelangelo Di Battista, 2006 rok

Iselin Steiro Versace Bright Crystal

Mario Testino dla Versace

Michelangelo Di Battista to nie jedyny fotograf, z którym współpracowała marka Versace. Fotografem najnowszej kampanii Bright Crystal z udziałem Candice jest Mario Testino, współtwórca kampanii zapachów Versace oraz Versace pour homme, dla których to prócz zdjęć wyreżyserował również spoty reklamowe. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Versace Edita Vilkeviciute

Versace Pour Homme Michael Gstoettner

Versace Pour Homme

Versace

Versace pour homme

Najnowsza kampania Bright Crystal

Candice Swanepoel uosabia wszystkie cechy typowej "kobiety Versace". Nic więc dziwnego, że to właśnie ona została kolejną twarzą zapachu Bright Crystal. Sfotografowana z "kryształowym" flakonem w ręku oświetlającym jej twarz wygląda naprawdę niesamowicie. Na potrzebę nowej kampanii modelkę ubrano w suknię pochodzącą z tegorocznej kolekcji Versace pret-a-porter - niewątpliwie jedną z najpiękniejszych w całej kolekcji. Zdjęcia wszystkich najnowszych projektów znaleźć można na stronie style.com.

versace suknia Versace suknia plecy

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!