Wygraj perfumy Marc Jacobs Daisy Dream!

wtorek, 12 sierpnia 2014    0    Konkursy

Wygraj perfumy Marc Jacobs Daisy Dream!

Konkurs zdjęciowy, w którym można wygrać perfumy Marc Jacobs Daisy Dream.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

 • Być fanem mojego bloga na facebooku KLIK  i/lub Google+ KLIK
 • Zrobić i przesłać 1 zdjęcie przedstawiające Waszą subiektywną interpretację słowa DAISY lub DREAM.
 • Zdjęcie musi być uzupełnione 2-3 zdaniowym opisem wyjaśniającym Waszą interpretację wybranego słowa.

Wymagania odnośnie zdjęć

 • 1 osoba może mi wysłać tylko 1 zdjęcie konkursowe
 • Zdjęcie musi być POZIOME, wykonane w proporcji 4 na 3 (np. 1200px na 900px, 800px na 600px, 600px na 450px)
 • Podkreślam, że to konkurs fotograficzny a nie rysunkowy, w związku z czym nie można nadsyłać zdjęć prac plastycznych.

Zdjęcia bez opisu i te, które nie będą spełniały powyższych warunków, zostaną wykluczone z konkursu.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są 3 sztuki perfum Marc Jacobs Daisy Dream o pojemności 100ml. Zazdroszczę - ja posiadam tylko 50ml ;-)

Ważne

 • Konkurs zaczyna się dzisiaj i potrwa tydzień, zatem zakończy się we wtorek, 19 sierpnia o północy. Wyniki ogłoszę następnego dnia, czyli 20 sierpnia w środę.
 • Maile konkursowe powinny nosić tytuł: Konkurs Marc Jacobs Daisy Dream
 • Należy je wysyłać na adres: kontakt olfaktoria
 • Mail musi być podpisany Waszym nickiem lub/i imieniem i nazwiskiem z facebooka i /lub Google+
 • Wszystkie przesłane przez Was zdjęcia opublikuję w specjalnej galerii pod tym artykułem.
 • Jako że Wasze zdanie bardzo się dla mnie liczy, poproszę Was o zamieszczanie opinii na temat publikowanych zdjęć w komentarzach pod tym artykułem. Pomogą one w wyborze zwycięzców.
 • Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy osoba ta jest fanem mojego bloga na facebooku i /lub Google+. Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Podobnie stanie się w przypadku, kiedy po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Wszelkie sporne i niejasne sytuacje będą rozstrzygiwane przeze mnie na bieżąco. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe pytania lub kwestie wymagające wyjaśnienia, to oczywiście udzielę Wam odpowiedzi, a następnie informacje te uwzględnię w powyższym wpisie.

Życzę wszystkim powodzenia!

*Wpis powstał we współpracy z marką Marc Jacobs.

Galeria prac konkursowych:

 

Opisy do zdjęć:

 

 1. Moja interpretacja słowa DREAM ten "sen", to "marzenie". Jest jak uśmiechnięte dziecko, które się kocha najbardziej na świecie :)
 2. Wszystko ujęte na jednym zdjęciu. Daisy Dream- po prostu.
 3. Dream - dla mnie marzyć to oderwać się od rzeczywistości i oddalić do nowej nieco tajemniczej krainy. Moje zdjęcie utrzymane jest w ciemniejszych barwach ponieważ to tuż przed snem kiedy świat owiany jest ciemną kołderką ja odchodzę najczęściej do krainy marzeń. Moim największym marzeniem jest docenianie i odnajdywanie pozytywów w najmniejszych rzeczach, często trudnych do zauważenia na pierwszy rzut oka. :)
 4. Mój Dream to bezpieczne i spokojne spanie z odsłoniętym brzuszkiem, bez strachu ze ktoś zrobi krzywdę. Zaufanie do tego z kim się mieszka i najmilsze na świecie mruczenie przez sen :)
 5. Dream - marzyć, śnić... Oba różne, lecz podobne.
  Jedno z podobieństw - brak ograniczeń, czy to nie wspaniałe?
  Jak parasol na wietrze, lecimy, chcemy lecieć!
  Podążać za szczęściem i śnić o szczęściu, po prostu być szczęśliwym!
 6. Moją Daisy, moją stokrotką jest mój syn Tymoteusz, który jest żywym dowodem na to, że nie tylko kobietom i dziewczynkom dobrze w stokrotkach. Męski incydent w babskim konkursie ;-)
 7. Daisy Dream Marc'a Jacobs'a w kolorze niebieskim, więc moje zdjęcie też napędza kolor niebieski ;) Postanowiłam przesłać Ci moje ulubione zdjęcie do którego mam ogromny sentyment, jesteśmy ze sobą 5 lat i nie widzimy świata poza sobą ... :D Naszym DREAM jest stanięcie niebawem przed ślubnym ołtarzem (jak się dorobimy:P) i żeby w moim ślubnym bukiecie królowała DAISY! :D
 8. DREAM to moje marzenie oznaczające poznanie wszystkich barw i odcieni życia! Można je zrealizować "Wożąc panią DAISY" :)
 9. Kiedy przeczytałam temat konkursu od razu przypomniały mi się zdjęcie które zrobiłam pod koniec maja tego roku. Jest subtelne, dziewczęce i bardzo marzycielskie. Można by rzec, że to dosłowna interpretacja zarówna słowa "daisy" jak i "dream". Wylegiwanie się na pełnej stokrotek łące z unoszącym się nad nami zapachem Marca Jacobsa - idealne połączenie!
 10. Dream - Marzenie lekkie jak płatki wiosennych kwiatów i ulotne jak uwieczniona fotografią chwila. Tłem-błękit nieba, w głowie wiosna, w myśli radość i beztroska. Wybrałam zdjęcie, które moim zdaniem najlepiej wizualizuje moje pojęcie marzenia, a jeśli dodatkowo, choćby na palcach ;) , pojawia się motyw stokrotki, które uwielbiam w każdej postaci, to jest to całkowicie 'My Dream'. ;)
 11. Niebo - czystość, "baranki" na niebie - dziecięce lata - taka jest moja wizja perfum Jacobs'a, taki jest mój dream :)
 12. Dream / sen -  odbicie w tafli innej perspektywy, fioletowa przestrzenność, krzywe zwierciadło rzeczywistości stworzone w naszej podświadomości.......to cząstka nas, często niewyraźna, spikselizowana.
 13. Moja Interpretacja słowa Daisy... Balonik mojej córy, uroczy kwiatek, który na upartego może przypominać stokrotkę.
  Słodki, uroczy, dziecinny, beztroski, zupełnie tak, jak moje dziecko.
 14. Dream dla mnie to marzenia-Moja córka to notoryczna marzycielka, podczas spacerów po lesie, łące potrafi godzinami wpatrywać się niebo i marzyć! Już była lekarzem, informatykiem, tancerką, aktorką, bizneswoman ,hakerem, ,,na razie stanęło na dietetyku . A ja tej mojej marzycielce kibicuję i trzymam kciuki aby te jej marzenia się zrealizowały! Zdjęcie pokazuje seans marzyciela :P
 15. Przesyłam zdjęcie mojego kochanego kota. Nikt nie śpi tyle co Słodziak, a jak nie śpi marzy o drzemce:)
 16. Marzenia sennie nie są wyłączną domeną człowieka. Wśród naszych braci mniejszych są gatunki prowadzące znacznie intensywniejsze życie we śnie niż my. Choć tego, co wówczas widzą i czują, możemy się tylko domyślać.
 17. Ona jest mym snem, marzeniem,
  tym co w codzienności wznosi mnie nad ziemię...
  Spod zamkniętych powiek szeptem do mnie mówi,
  abym śnił bez końca, nigdy się nie budził...
  Co snem a co jawą gubię się porankiem,
  gdy zastaję w kuchni zimnej kawy szklankę,
  była tu przed chwilą, czuję zapach słodki
  nie wiem czy to ona czy świeże stokrotki,
  we śnie je zrywałem by w jej włosy wplatać,
  muszę ją dogonić, w sieć miłości złapać...
 18. Wybrałam to zdjęcie, ponieważ przypomniała mi sie z nim dość śmieszna  historia. Wracaliśmy rodzinką z dośc długiej podróży , byłam strasznie przemęczona i zasnęłam. A gdy obudziłam sie właśnie tak na moje rozczochrane włosy zareagował mój synek:)
 19. Daisy Dream - dla niektórych to sen, marzenie, stokrotka. Proste, dosłownie skojarzenia. Mnie zaś nazwa "Daisy Dream" jednoznacznie skojarzyła się z najwspanialszym psem, jakiego miałam w życiu. Sunia nazywała się Daisy i była, zupełnie jak jej imię, złotym kwiatuszkiem, który sprawiał, że mój dzień zawsze stawał się lepszy. Jej szczera, bezinteresowna miłość przepędzała każdy smutek czy zmartwienie, jakie dręczyło moje myśli. Niestety, tego wspaniałego zwierzaczka nie ma już przy mnie. Co roku jednak zanoszę na jej symboliczny grób stokrotkę. Tak by wiedziała, że nigdy o niej nie zapomnę.
 20. Dla mnie słowo DREAM oznacza odprężającą wolność, której nikt nie jest w stanie mi odebrać, lekkość barwnego motyla, świeżość niczym krople porannej rosy beztrosko turlające się po trawie i delikatny szelest otaczającej przyrody. Wszystkich tych stanów doświadczyłam w górach, dlatego one właśnie kojarzą mi się z trudnym do opisania stanem nirwany podobnie jak każde "spotkanie" z nieznanym mi dotąd zapachem. Bez wątpienia jest w tym wszystkim magia i nie chcę, by kiedykolwiek się ona skończyła :)
 21. Dream - sen/marzenie, o czym może śnić i marzyć Matka Polka Perfumoholiczka, z worami pod oczami i kredkami we włosach? Oczywiście o spokoju w stylu ZEN (jakbyś miała kiedyś do wygrania to będę pierwsza w kolejce ;) ) oraz o perfumach.. Odkąd ujrzałam sesję wykonaną przez Ciebie zakochałam się w tym flakonie, wtedy zaczął się mój DAISY DREAM. Nie znam zapachu, marzę by poznać - to jeszcze bardziej potęguje moje dream, dlatego próbuję, bo kto nie próbuje ten nie ma ;-)
 22. Zdjęcie jest moją interpretacją słowa Dream!
  Żyję w głębokim przekonaniu że jeżeli myślimy pozytywnie, przyciągamy pozytywne zdarzenia, a i takim myśleniem pomagamy naszym marzeniom aby się spełniły. Przechodząc do sedna wielkim marzeniem mojej rodzinki jest sielski domek na wsi, którego krajobraz wokół będzie nam dawał takie piękne widoki jak ta uwieczniona przeze mnie na fotografi..Zachody słońca które będą zapierały dech w piersiach i będą zachwycały nasze oczy i serca!
 23. Jestem normalna dziewczyną o nienormalnych marzeniach. Warto marzyć aby te marzenia spełniać <3
 24. Lampiony są jak marzenia- lekkie, ulotne, sprawiają, że czujemy się wolni. Dzięki marzeniom możemy dotknąć nieba, zupełnie jak lampion, który wypuszczamy wraz z wypowiedzianym życzeniem. To moja definicja marzenia(dream).
 25. Tak sobie myślę, że te nasze marzenia to przecież coś jednocześnie przyjemnego i błogiego, co z drugiej strony daje kopa, motywację do dalszego działania. Bo rzeczywistość, jak wszyscy wiemy, potrafi być różna. Dlatego czasami powinniśmy się położyć, zamknąć oczy i przypomnieć sobie - po co to wszystko.
 26. To być może zwykłe zdjęcie...ot,kawałek nieba...Ale dla mnie to magiczna pora,mój "dreamtime",kiedy mogę patrzeć na bajkowe kolory ogarniające świat a moje myśli...marzenia..błądzą hen,wysoko szybując drogami kteślonymi przez samoloty...
 27. Współczesny świat zdominowany jest przez symbole, na kontrasty, konteksty, ukryte znaczenia natrafić można codziennie. Pomyślałam, że w roku okrągłych rocznic historycznych ten kwiat na zdjęciu to żywy kotylion, symbol dawnych, heroicznych marzeń DREAM o wolność i niezależność kraju. Zatem niech pachnie wolność!
 28. Moje Stokrotne Marzenie to przekazanie mojemu dziecku najważniejszych wartości w życiu jakimi są DĄŻENIE DO CELU I SPEŁNIANIE SWOICH MARZEŃ. Chciałabym aby wszystko to co sobie zaplanuje lub wymyśli 'ot tak' spelniało się w oka mgnieniu. Nawet gdyby chciala cofnąć się do ery KREDY, do swoich ukochaych DINO- póki co my jako rodzice spełniamy jej marzenia, w przyszłości sama będzie musiała o te marzenia zawalczyć :)
 29. Moją interpretacją słowa DREAM, jest krajobraz, pod którym ukrywa się pragnienie podróżowania, snu, i odkrywania.
  „Czym jest dla mnie przygoda? Myślę, że to urzeczywistnienie marzenia, które każdy z nas nosi w sobie. Przygoda to przede wszystkim wolność, to doświadczenie silnych emocji, osiąganie i przekraczanie granic, realizowanie przedsięwzięć w ekstremalnej formie, które pozostawiają głęboki ślad w człowieku i zmieniają jego psychikę”.
 30. DREAM - Lekkie nasze marzenia senne, te duże i te malutkie, te do spełnienia i te do dalszego marzenia, niewinne, nieskazitelnie czyste jak sen malutkiego dziecka. Tak niewiarygodnie piękne, jak niewiarygodne piękno jest w nim <3
 31. ... Choć może to nie stokrotki, ale mogłabym je otrzymywać codziennie :) Kwiatki w każdej postaci - uwielbiam...jak każda chyba kobieta :)
 32. Zdjęcie łączy w sobie moją interpretację DAISY i DREAM. By nasze marzenia "zakwitły", trzeba im w tym pomagać. Widoczny na zdjęciu "pomocnik"dostałam od przyjaciółki. Codziennie losuję karteczkę dnia + dawkę pozytywnej energii i lecę robić swoje, podejmować kolejne kroki ku spełnieniu moich marzeń. Dla mnie DREAM to po prostu sposób bycia, umiejętność czerpania radości z każdej, nawet najmniejszej chwili, a w końcu doczekanie się tego wymarzonego dnia/chwili. A DAISY to spoglądanie na świat przez kolorową lupę, bo nie jest on czarno-biały, ale obfituje w miliony kwiecistych barw, musimy się tylko nauczyć je dostrzegać :)
 33. Jeśli mieć wielkie marzenia to tylko z głową w stokrotkach. Big DREAM only in DAISIES.
 34. Marzenie jest czymś tak miłym, lekkim i przyjemnym jak te obłoki, które poruszając się i zmieniając swój kształt niesamowicie uruchamiają naszą wyobraźnię. Karuzela kręci się i wiruje tak samo jak nasze życie.Jednak przychodzi taki moment gdy karuzela zatrzymuje się a ty z uśmiechem na twarzy czujesz grunt pod nogami. Wtedy jest właściwy moment by spełnić swe marzenia!
 35. Dream moim zdaniem znaczy śnić, marzyć. To oczywiste. Tracimy kontakt z rzeczywistością i przenosimy się do świata marzeń będąc właśnie w łóżku, jest ona azylem, w którym się otwieramy jesteśmy sobą, zdejmujemy z siebie maski, które przywdziewamy do pracy i nosimy wśród znajomych. Tam, pośród poduszek, miękkości spędzamy najwięcej czasu. To tam często wbrew naszej woli stajemy się niewinni. Patrząc na to zdjęcie chce się po prostu leżeć i niesamowicie pachnieć...
 36.  "Dream - marzyć, kochać i śnić. Być kochanym i dawać miłość innym, patrzeć w przyszłość i w świat z nadzieją, że każdy kolejny dzień będzie dla Nas pogodny i słoneczny, że wszystkie smutne chwile są ulotne i szybko przeminą a My nadal będziemy kochać, marzyć i śnić ;)"
 37. Bardzo trudno było mi wybrać jedno tylko zdjęcie, które byłoby moją interpretacją słów Daisy oraz Dream połączonych w nowym zapachu Marca Jacobsa. Projektant ten jest kreatywny nowoczesny, przekracza granice nie tylko w modzie, ale także w dziedzinie perfumerii. Każdy zapach jest niepowtarzalną i nietuzinkową kompozycją, która uwodzi charyzmą, nowoczesnością i luksusem, a jednocześnie zachwyca świeżością, niewymuszoną naturalnością i niedbałym szykiem. Taki też jest zapach Daisy Dream. Osobiście po raz pierwszy "zakochałam się" w Marcu Jacobsie, gdy dostałam w prezencie perfumy Dots. Poznałam dzięki temu niebywałą jakość jaką prezentują zapachy tej marki. Gdy natomiast zapoznałam się z perfumami Daisy Dream od razu wiedziałam, że to moja nowa miłość, jeszcze lepsza kompozycja, która z pewnością zastąpi na mojej półce perfumy Dots. Lekki delikatny zapach jest jednocześnie niebywale ekskluzywny, urzekające połączenie grejpfruta, gruszki oraz jeżyny, przeplatające się jaśminem i śliwką liczi zamyka lekko piżmowa baza, z nutą kokosową i drzewną. Zapach ten rozbudza moje zmysły, gdy zamykam oczy widzę dzięki niemu gorące lato na włoskiej wsi, egzotyczne aromaty, piaszczyste plaże oraz błękitne morze, budzą się we mnie same przyjemne wspomnienia i pozytywna energia. Tak jak zdjęcie które wybrałam, perfumy są lekkie i delikatne, przyjemne, w sposób niewymuszony eleganckie i oczarowujące i według mnie takie są wakacje, które uwiecznione zostały na tym zdjęciu. Tak jak zdjęcie zamyka w sobie ulotny czar lata, tak Daisy Dream w zabawnym flakonie zamykają perfumy zarówno niezwykle dziewczęca jak i niespotykanie eleganckie. Dobór zdjęcia był dla mnie kwestią intuicyjną, bo w ten sposób chcę odbierać perfumy, nie natomiast pod kątem technicznym. Dlatego też to czego nie zawarłam w opisie mam nadzieje, że uzupełni to czarujące zdjęcie z przed paru lat.
 38. DAISY: Czarna Stokrotka z delty Okavango. Melancholijna i intrygująca.
 39. Uwielbiam marzyć... Snuć w głowie mniej lub bardziej realne scenariusze potencjalnych zdarzeń... Odkąd pamiętam byłam jak bajkowy Dyzio ;) Uwielbiam także Bałtyk, w całym jego majestacie - zarówno wtedy, gdy na powierzchni widać niewinne baranki, jak i wówczas, gdy szaleje sztorm. A polskie plaże to idealne do marzenia miejsce. Zakradam się tam po zmroku, kładę na tętniącym jeszcze od wrażeń upływającego dnia piasku, i oddaję projekcjom w mojej głowie. Tak właśnie interpretuję słowo DREAM :)
 40. Dream - czyli pole pachnących kwiatów o przepięknej woni, która pozwala oderwać się od rzeczywistości i zatopić w marzeniach. 
 41. Dream jest dla mnie nie ziszczonym snem o pięknych kolorach, których nawet najlepszy malarz nie ma swej palecie barw. Snem tak pięknym, że nikt nigdy nie chciałby się z niego obudzić, tylko aby trwał i trwał...
 42. Świeży i niewinny jak stokrotka-moj śpiący Aniołek...
 43. Byłam kilka dni nad morzem i zobaczyłam ten konkurs i stwierdziłam że wezmę udział i robiąc zdjęcie pokieruję się słowem DREAM... Właśnie dlatego że nasz świat jest tak piękny a ludzie nie potrafią tego dostrzec...jest jak w bajce..jak we śnie. Piękny krajobraz który podarował nam Bóg. Powinniśmy łapać chwile i je uwieczniać fotografią.
 44. DAISY I DREAM sa jak dwie nitki wplatane w tkanine zycia,kazda ma swoj kolor i przeznaczenie ,ale wspolnie tworza pewien wzor...
 45. Zachody słońca na chybotliwej łódce - living in a Dream.
 46. Dream oznacza dla mnie rozkoszne chwile relaksu , przy których mogę oddać się marzeniom. Chwila wyciszenia sprawia, iż czuję się pewna siebie, szczęśliwa
  oraz nabieram sensu życia ;).
 47. Krajobraz prosto z nad Adriatyku stanowi dla mnie marzenie, można by leżeć na czystej plaży nieskończenie. Krystaliczna woda przyciąga do siebie i żadnej chmurki nie widać na niebie. Zimna woda dla ochłodzenia podczas wielogodzinnego, długiego leżenia.
 48. Noc spadających gwiazd! Dla mnie była nocą marzeń! Spadająca gwiazda nie od dziś jest symbolem marzycieli . Mam nadzieję, że i moje marzenie o Daisy Dream się spełni.
 49. Kiedy byłam mała - nałogowo i namiętnie szukałam czterolistnych koniczynek. Codziennie. Miały mi zapewnić szczęście. Znajdowałam je tylko w snach. Przygnieciona niepowodzeniem - przestałam szukać. Dzisiaj śnię na jawie. Albo jawa jest pięknym snem. Oto dowód, że sny się spełniają. Śnijcie Dziewczyny! 
 50. DAISY -spełnia marzenia te małe i te duże,te zwykłe i te kolorowe,dorosłych i dzieci.Moja interpretacja spełnionego marzenia motylkowe księżniczki
 51. To co mnie nakręca, dodaje skrzydeł, to blask słońca, jego ciepło, szum morza, relaks, podniebne przestworza. To zapach miły dla mojego nosa, to poranna na ździebełku trawy rosa...
 52. W moim mniemaniu marzenie senne to ulotny,piękny obraz,który niczym bańka mydlana pojawia się nagle,by zniknąć w ułamku sekundy.Przepełnione światłem i subtelnymi barwami eteryczne doświadczenie sprawiające ,że w duszy zakwita radość i szczęście.
 53. Dream to marzenie, to chęć ucieczki w nieznane, to pragnienie schowania się przed całym światem, pozostanie wśród własnych myśli, swojej osoby, to poczucie czerpania przyjemności z obcowania we własnym towarzystwie, zatracania się w swej nieskończonej wyobraźni, myślach, które nadają życiu sens, motywujących do działania, napawających niesamowitą energią. Dream to zobowiązanie wobec własnego JA, poszukiwanie własnej ścieżki, prowadzącej do samospełnienia.
 54. Dream - marzenie do spełnienia, moim marzeniem był właśnie Dream, a mianowicie Dream Jump, spełniłam je. Wrażenia cudne. Właśnie po to są marzenia - aby je spełniać. A czy wy spełniacie swoje?
 55.  Moje zdjęcie przedstawia moją interpretację marzenia, ale nie jego spełnienia, tylko marzącego! Kocham marzyć i unoszę się wtedy właśnie ponad chmury, do krain i obszarów znanych tylko mnie, gdzie tylko ja wiem jak się poruszać, a co najważniejsze, gdzie każda nadzieja nawet, ta najbardziej płonna się spełnia! Marząca "ja" robi sobie skrzydła z promieni słońca i sukienkę z chmur by właśnie w takim stroju wymyślać sobie kolejne cele, które już jeansach i kolorowych trampkach będę mogła 
  spełniać!
 56. Jeśli jest mi smutno idę do niego i jeden dotyk sprawia, że zapominam o smutkach ;) To samczyk - 4 letni brąz aksamitny - taki też jest w dotyku.  Jest słodki i niezdarny, dlatego mówię do niego Dziewczynko (i się nie obraża;-) więc ma w sobie coś z Daisy. Nie skłamię, jeśli powiem, że jego futerko pachnie, jak czekolada <3
 57. "DREAM"

  Wiatr, wysokość, potargane włosy.
  Adrenalina, wolność, emocji niedosyt.
  Prędkość, powietrze, wzbicie się w chmury.
  Bezkres świata, nie istnieją już mury.
  Lecę. Nie myślę już nic. Nic nie czuję.
  Świat na dole kręci się, wiruje...
  Niczym stokrotka na wietrze lekko się unoszę,
  A gdy otwieram oczy, o sen kolejny proszę.

 58. Moim dream'em (marzeniem) jest niebo, móc zatracić się w chmurach, płynąc na mięciutkiej chmurce, czuć podmuch wiatru, rozkoszować się chwilą, unosić nad ziemią, pozbywając się zbędnego balastu, okraszonego problemami dnia codziennego...
 59. Stokrotka - krucha, delikatna, jest taka kobieca i zmysłowa.. Choć zwyczajna i prosta,ma swoje zwyczajne
  pragnienia i marzenia.Ujmuje swoim pięknem,,zawsze czeka na swoją kolej i nigdy nie wychodzi przed szereg.
  Czeka -- aż ktoś dostrzeże jej piękno ...
 60. Daisy i Dream idealnie się wypełniają. Dla mnie te dwa słowa razem to symbol lekkości, delikatności, ulotności, kruchości. Kojarzą się z wolnością, świeżością i niewinnością. Z pewnością zapach ten pochodzi z chmur ;)
 61. Słowo Daisy kojarzy mi się z moją córką, która jest uosobieniem delikatności i dziewczęcości. Wianek i naturalne loki dodają uroku, a całość idealnie nakreśla nam słowo Daisy, czyli stokrotkę - wcielenie kobiecej natury.
 62. Jestem Marta. Mam 28 lat. Od zawsze bałam się wysokości i od dziecka będąc na 3-4 pietrze- patrząc w dół -trzęsły mi się nogi i paraliżowało mnie. Nigdy nie mogłam wchodzić po drabinie, unikałam patrzenia w dół będąc wysoko oraz nigdy nie chodziłam po mostach, przez które można było zobaczyć, co jest pod spodem. Zawsze pragnęłam pokonać ten stan. W tamtym roku będąc w Zakopanym- nie dość, że wjechałam dźwigiem na wysokość 90m to po kilku minutach bycia sparaliżowaną strachem ... SKOCZYŁAM!!!!!! Nie byłam w stanie krzyczeć, płakać ani piszczeć. Zaparło mi dech w piersiach i pokonałam lęk. Do dzisiaj patrząć na to zdjęcie trudno mi uwierzyć, że to zrobiłam. Spełniło się moje marzenie!!!! Przesłane zdjęcie jest jednym z wazniejszych w moim albumie. Nosi tytuł "SPEŁNIONE MARZENIE".

 63. Dream. Sen. Marzenie. O tym, by być szczęśliwym, jak ta widziana przeze mnie para ludzi, spacerujących po plaży, odbijających się w szkłach moich okularów. Razem. Śniących i marzących o jak najlepszym życiu.
 64. Słowo daisy w staroangielskim znaczyło tyle co oko dnia, gdyż płatki tego kwiatka otwierają się o świcie by znów zamknąć się o zmierzchu. Na moim zdjęciu z ciemności wyłaniają się promienie słoneczne, które umożliwiają mi i moim najbliższym na eksplorację i celebrowanie dnia. Bryła starego kościoła skłania do refleksji o tym co ulotne, jednakże wśród drzew i na trawniku mogą rosnąć zwykłe stokrotki, które wystawiają swoje główki do słońca i cieszą się każdą krótką chwilą dnia.
 65. Marzyć, śnić dla mnie znaczy żyć , dążyć do celów mimo trudów drogi, żyć zwyczajnie, prosto, kochać i dawać, chwytać każdy dzień, każdą chwilę, każdy drobiazg, uśmiech, spojrzenie dziecka, kubek gorącej kawy rano, ładnie pomalowane usta , wycieczka rowerowa, szlak górski, jazda konna, wszystkie drobiazgi dnia codziennego- życie.
 66. "Moje marzenia są zaklęte w lodzie, niczym w kapsule czasu, bowiem tego właśnie czynnika potrzebują, by się ziścić.Świat realny miesza się ze snem na jawie, gdyż niekiedy spotyka mnie to, o czym nawet nie śniłam..."
 67. DAISY - naturalne piękno.Subtelne,nieśmiałe ,pełne uroku.Czaruje swoją ulotnością i wdziękiem.Stokrotka- doskonała w swej prostocie, jednak niebanalna. Otulona promieniami słońca sprawia,że świat staje się piękniejszy 
 68. Zastanawiamy się czy istnieje życie na innych planetach i jak rozbić na części protony, a nie wiemy do tej pory skąd się biorą sny i czym one tak naprawdę są. Sny to wielka zagadka wymykająca się definicjom - wiemy o nich tylko tyle, ile widzimy - że są bardziej kolorowe, bardziej wyraziste, czystsze niż rzeczywistość, na której kanwie powstają - są jak niebo odbijające się w tafli wody, niby takie same, a jednak zupełnie inne.
 69. Dream to spełnienie niespełnionego, wyśnienie wymarzonego, stworzenie niemożliwego. To cud jakim jest życie. To nieopisane szczęście ogarniające nasze serca, gdy dzieje się coś na co czekaliśmy od dawna :-)
 70. Słowo dream kojarzy mi się z kimś marzycielskim, pogrążonym w swoich marzeniach, wiecznie zamyślonym i rozmarzonym. Dream to dla mnie chwila kiedy leżąc we własnym łóżku możemy zapomnieć o całym świecie i myśleć tylko o cudownych rzeczach - takich jak mokre od rosy kwiaty, letni ogród, w którym możemy położyć się na trawie i pleść wianki... Właśnie taki nastrój chciałam oddać na swoim zdjęciu i wtedy przypałętał się mój kocurek, który najwyraźniej chciał wystąpić w roli romantycznej rusałki, bo położył się tuż przy kapeluszu, któremu robiłam zdjęcie. Nie wygoniłam go, bo z mruczącym kotem u boku marzenie jest jeszcze przyjemniejsze :)
 71. Trochę majestatyczna, trochę rozmazana, jakby w snie a nie na jawie, zdjęcie kojarzy mi się z zapachem i wiosną, lubię na nie patrzeć.. A liść przypomina mi kapelusik - jak u prawdziwej Daisy:) 
 72. Moja interpretacja słowa DREAM: dream, czyli marzenie, ulotne jak bańka i jakże kolorowe jak ona! Zdjęcie pochodzi z Barcelony, która kiedyś była moim marzeniem. 
 73. Zdjęcie ukazuje znaczenie słowa "dream"w szczególności względem kobiet. Każda z nas marzy aby poświęcić sobie więcej czasu, odprężyć się, zrobić olśniewający makijaż i poczuć się piękniej niż zwykle. Właśnie tak często interpretuję magiczne słowo "dream" :)
 74. Moje DREAM to gwiazdą teatru zostać chociażby na jeden dzień...
 75. "Nigdy nie myślałam, że będziemy szukać miejsc, w których można marzyć.. Przecież marzenia są wszędzie. A może to miejsce przybliża nas do ich realizacji.. Tu można marzyć. Gdańsk. Oliwa. :) "
 76. Słowo ,,DAISY" oznacza stokrotkę. Jaka ona jest? Otóż delikatna, subtelna, naturalna, dziewczęca, niewinna. Ale także wyjątkowa,intrygujaca, niezwykła, zaskakująca. Taka powinna być kobieta. Kobieta Daisy. Wystarczy dodać szczery uśmiech i kobieta idealna gotowa:)

 77. ,,Marzę, by w życiu rozkwitać tak pięknie, jak ten kwiat... O! Pączuś obok.... To me upragnione Dziecię...".

 78. Zdjęcie przedstawia mnie z okresu kiedy miałam naście lat - stałam u progu dorosłości, ale tak naprawdę byłam dzieciakiem uwielbiającym marzyć i snuć wyobrażenia o życiu, które zawsze uważałam za magiczne. Nic się nie zmieniło. Marzenie rodzące się w głowie stanowi dla mnie zapowiedź nadchodzących atrakcji absolutnie magicznego życia.
 79. Dream to dla mnie wszystko czego pragnę - jak ta mała dziewczynka na zdjęciu, która spotkała pelikany -  a co znajduję na każdym kroku, wcale nie bujając w obłokach, ale będąc w tu i teraz... :-)
 80. DREAM to oczywiście marzenie o lecie, wakacjach. O tym, ze wreszcie mogę usiąść w ogrodzie, podziwiać piękno i zapach kwiatów mojej mamy. Coś na co czeka się przez cały rok, szczególnie w te zimne wieczory a zdjęcia są jedynie namiastką tego za czym tak bardzo tęsknię.
 81. Dream, czyli marzenie, sen, wolność, lekkość, zmysłowość. Dream to także miejsce, w którym niczego nie potrzebuję... AUTOUTOPIA
 82. Daisy to żeńskie imię, a dream to marzenie. Daisy's Dream. Zdjęcie przedstawia marzenia kobiet o znalezieniu idealnego mężczyzny. Żabka jako symbol księcia jak w tej bajce dla dzieci.
 83. Do kroćset! Po stokroć powtarzam Wam: stokrotka ,jaka jest ,każdy widzi!:-)
 84. DREAM, czyli cos wyśnionego, wymarzonego. Jest to kraina wiecznej szcześliwości, w której każdy z nas ma wszystko o czym marzy. Na zdjeciu ukazałam pastelowe kolory,  odrazu kojarzą nam sie z arkadyjska i beztroska dolina, gdzie każdy zaznałby spokój. Zielen, kwiaty, zwiewna sukienka i niebiański zachód słońca sprawiają, że odrazu sie usmiechamy i zamykamy sie we własnych niepowtarzalnych myslach.
 85. Dream to coś co Krzyś lubi najbardziej. Nic ani nikt nie jest w stanie mu w tym przeszkodzić :)
 86. Moje DREAM marzyć marzyć, marzyć. O czym? By marzenia się spełniały!!! Moje, Twoje, nasze MARZENIA - małe, duże, skryte. 
 87. Daisy... wspomnienie szczęśliwych i beztroskich chwil z lat młodości, które wiążą się z zapachem stokrotek... Wywołują uśmiech na mojej twarzy. To jak podróż do krainy dzieciństwa w miejsca, które piękniejsze pozostają tylko we wspomnieniach, tych głęboko schowanych i starannie pielęgnowanych. Miejsca piękne same w sobie, ale w tych wspomnieniach nabierają innych barw. Choć rozmyte, to bardziej nasycone, we wspomnieniach nie tylko obrazy, ale dźwięki i zapachy malują cudowne obrazy.
 88. Moja interpretacja słowa DREAM odnosi się do wspomnień z dzieciństwa a obecnie są one moim marzeniem, by powracać w te piękne miejsca, które ujmują krajobrazami, zapachem polnych kwiatów, świeżo skoszonego zboża, szumem drzew. Natura to DREAM o którym można marzyć, śnić i dążyć do tego, by nigdy nie było jej za mało.
 89. Ja to ten w białej koszuli, z czarnym krawatem. wraz z Miłością mojego życia. Moim marzeniem jest mieć, tak wspaniałe wesele jak Para z pierwszego planu. Wszystkie osoby, na zdjęciu to paczka przyjaciół znających się od lat, których pragnę mieć na swoim weselu i właśnie ślub z moją dziewczyną przy towarzystwie moich przyjaciół, ich uśmiechach i serdecznych słowach to największe marzenie :)
 90. Słowo DAISY oznacza stokrotka, więc na zdjęciu wygląda jak prawdziwa błyskotka. Daje urok zdjęciu tak magiczny, że wygląda jak pejzaż egzotyczny. Daisy to najpiękniejszy kwiat, który ozdabia cały świat!
 91. Moje zdjęcie jest interpretacją słowa DREAM. Sen to czas, w którym uciekamy do miejsc, których może nigdy nie będzie dane nam odwiedzić. To kilka godzin spokoju, ciszy, relaksu, ucieczki od doczesnego świata i dręczących nas problemów. Cichy szum strumienia, poćwierkiwania ptaków, wiatr przemykający między delikatnymi liśćmi drzew... to jest jak sen, miejsce w którym możemy odetchnąć i po prostu być.
 92. DREAM dla mnie to własnie on obok mnie, usmiechnięty i szcześliwy i ja szcześliwa ze jestem obok (:
 93. "Cześć! Jestem piękną stokrotką." Bo każda kobieta jest jak kwiat.- piękna na swój sposób. 
 94. Myślę, że interpretacja zdjęcia nie jest trudna: widzimy leżącą na trawie młodą dziewczynę o radosnych, rozmarzonych oczach, w której włosy wplątały się stokrotki. Kwiaty te są jak nasze marzenia - delikatne i wątłe, lecz równocześnie radosne i zawsze młode.
 95. Dream...o Woodstocku, który się spełnił... Cudowne, pełne radości, szczęśliwości i wspaniale życzliwych osób miejsce. Uwielbiam...
 96. Moja osobista interpretacja słowa DREAM to sen/marzenie o moim chłopaku. Zanim się ze sobą związaliśmy śniłam o nim, choć wtedy jeszcze nie wiedziałam, że nasze drogi się połączą. Gdy już to nastąpiło zaczęłam marzyć, by nasz związek był jak kwiat - stopniowo rozwijał się i stawał coraz piękniejszy i dojrzalszy, by przetrwał wszystko - każdą burzę, ale także by nie usechł... To ciągłe marzenie o tym, że uda nam się podtrzymać to piękne uczucie aż do ostatniego uderzenia serca.
 97. Daisy kojarzy mi się z Disneylandem, z wolnością zabawą i .. różem. Dlatego zdjęcie, które wybrałam przypomina mi Daisy Dream. Na zewnątrz jak zwykły kamień czarne, a w środku zaskakujące intensywnym kolorem i ukrytym skarbem. Dream oczywiście spełnienie marzeń. Czyli chociaż perfumy Marca Jacobsa urzekają flakonem to to co kryje się w środku jest jeszcze piękniejsze. :)
 98. Stokrotka jest skromna, delikatna, naturalna i krucha, tak samo jak małe dziecko.
 99. Według mnie słowo DAISY, czyli stokrotka oznacza, pokazuje świeżość, zapach, natchnienie. Tak też właśnie kojarzy mi się wybrane zdjęcie.. pokazuje świeżość, piękno, miłość jaka znajduje się pomiędzy parą oraz to co czuję do gór. Słowo DAiSY jest esencją tego co najlepsze.
 100. Nazywam się Daisy :) jak widać jestem już zmęczona oglądaniem tv więc postanowiłam brać udział w tym konkursie. Moja Pani uważa, że jestem najsłodszym i najukochańszym psiakiem na świecie i swoją słodkością potrafię zauroczyć cały świat ma rację? :D
  P.S. Daisy to najsłodsze imię na świecie :D:D
 101. Daisy to mój puchaty, biały chomiczek, uroczy jak kwiatuszek. Zdjęcie oznacza wolność, marzenia - potrafią nas daleko porwać, doprowadzić do sukcesu, wystarczy tylko mieć w sobie dużo wiary. Nie warto odpuszczać, kto nie marzy ten nie żyje!
 102. Daisy Dream Marc'a Jacobs'a TO TECZA SIEDMIOBARWNA OPRAWIONA UCZUCIEM NAJPIEKNIEJSZYM CICHYM LUB STLUMIONYM CALKIEM...
 103. Marzenie - oto moje spełnione Marzenie, moja Stokrotka, mój Kwiatuszek, mój Aniołek, moja wyśniona Alicja. 
 104. Przedstawiam mój największy DREAM w otoczeniu DAISIES :) Razem z psiakiem turlaliśmy się w stokrotkach w ogrodzie przez całe wakacje, oboje uwielbiamy ich zapach więc zapewne spodoba mu się jego pańcia pachnąca DAISY Marca Jacobsa :)
 105. Daisy. To zatopienie ciała i duszy w niezapomnianym śnie. To podróż do świata harmonii i radości, krainy  piękna i delikatności.
 106. Dream... moje marzenie na wczoraj, dziś i najbliższe dni: wymarzona rodzina czyli do szczęścia brakuje nam tylko córki. Na dniach powinno wszystko się wyjaśnić i maleństwo ujawni się samo, póki co 9 miesięcy jest postacią X. Ja w głębi serca wierzę i marzę, że to nasza Zuzia.
 107. It's my dream... W tak piękną pogodę, kiedy słońce otula wspaniałymi promieniami można się naprawdę rozmarzyć...
 108. Pragnę przesłac swoje zdjęcie   jako pretendujące  do nagody w konkursie Konkurs Marc Jacobs Daisy Dream.
  Opisując subiektywną interpretację słowa DAYSY DREAM  przesyłam zdjęcie:
  Daysy Dream kojarzy mi się ze snem na jawie   w jakim funkcjonuję: dziecko to sen , marzenie  które się spełnia, urzeczywistnia w istniejącej naturze zjawisk z marzeniem którego urzeczywistnieniem będzie nowy narodzony człowiek- dziecko tak jak każda roślina budząca się  do życia( np.,stokrotki  tak ulubione przez Marc'a Jacobs'a)
 109. Stokrotka kojarzy mi się z nieskazitelnością,delikatnością , czystą bielą i skromnością. Z marzeniami , upojnymi nocami  i  smakiem miłości -też czasami. To cudowny , zapach , który wdycham każdego ranka,i oczu nacieszyć nie mogę ..i tylko patrzę i patrzę
 110. Dream ... marzenie ... coś niepewnego...coś dalekiego ...coś trudnego do ogarnięcia myślami...Biłam się sama ze sobą czy wysłać to zdjęcie, bo widzę fotki innych Pań... dzieci, ciąża... Ja już dzieci nie mogę mieć, a teraz moim marzeniem jest ocalić "atrybuty kobiecości" ... stąd taka moja bardzo osobista interpretacja. I moja prywata- BADAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY!
 111. Stokrotki - kocham te kwiaty.Są śline i delikatne zarazem.Pachną latem , rosą i wiatrem o poranku.Przepiękne w bukietach , nadają im subtelności, delikatności i nieokiełznanej dzikości.
 112. Zamknięte oczy, rozchylone lekko usta i ta chwila z dala od innych, od tego co zakłóca równowagę. Wiatr we włosach i wspomnienie, może już lekko ulotne, o tym co było. Delikatny, piękny, subtelny stan. 
 113. DREAM - marzenie...
  Napis wyryty na samotnej przystani. Tajemniczy, romantyczny, rozświetlany promieniami słońca, muskany letnim wiatrem. Ślad po pragnieniach, być może ślad po spełnionych marzeniach. Niemy świadek wielu tworzących się historii. Pod gwiazdami splatają się nad nim kolejne zakochane dłonie, kolejne usta szepczą miłosne słowa.
 114. Once upon the DREAM... W moim śnie spaceruję z aniołami, błąkam się między chmurami i sama już nie wiem czy to jawa czy oniryczne marzenie?
 115. 20 stycznia 2014 przyszła na świat moja Córka. Moje największe Marzenie! Upragniona, wytęskniona, wyczekiwana i zrodzona z prawdziwej miłości. 
  Marzenia są po to, żeby je spełniać i być szczęśliwym :) A nie ma większego szczęścia niż taki Skarb! :)
 116. Dlaczego moje zdjęcie można nazwać DREAM ? Krótko postanowiłam wyjaśnić :)
  Podczas tegorocznych wakacji na malowniczej Sycylii mój ukochany chłopak zorganizował niesamowitą niespodziankę.
  Cała nasza grupa wyjazdowa wjechała autokarem na 2000 m.n.p.m. na wulkan- Etnę. Jednak mój chłopak zabrał mnie na wycieczkę najbliżej czynnego krateru, ponad 3000 m.n.p.m.! Mimo wahania, zdecydowałam się tę nieco niebezpieczną wyprawą i to był mój najlepszy akt odwagi w życiu! 
  Gdy dotarliśmy na miejsce, najpierw kolejką, potem odpowiednio przystosowanym do tak ekstremalnych tras ciężarówko-autobusem, mój ukochany klękając przede mną zapytał czy zostanę jego żoną mówiąc, że zabrał mnie aby pokazać mi cały świat, który mu przysłaniam, z góry! <3
  Po moim pełnym radości i wzruszenia TAK! na palcu pojawił się przepiękny pierścionek zareczynowy! I dlatego DREAM- bo zareczyny były  najpiękniejszą w moim życiu chwilą- snem, ktory spelnil się dzięki mężczyznie, z którym pragnę spędzić całe życie! Tak właśnie wyglądal mój zareczynowy sen.
 117. Interpretacja zbyt dosłowna? Zbyt dosadna? Cóż... cóż poradzę, że słowo DREAM to dla mnie potęga marzeń sennych - w którym mogę być obieżyświatem, zwierzęciem, królową angielską czy po prostu SOBĄ? Mogę wędrować po błękitnym krystalicznym niebie w bujnych chmurach... by opaść bezpiecznie w czeluście mojego romantycznego domowego sennego kokpitu.
 118. Dream... Nocą, często zdarza się nam śnic o tym wszystkim, czego pragniemy, a boimy się zaryzykować i sięgnąć po to za dnia..to takie senne marzenia..
  Czasami jednak wystarczy spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy, dostrzec to, co do tej pory nie było zauważane, a nasze niespełnione, senne marzenia, mogą stać się rzeczywistością :-) 
 119. Kiedyś starszy mężczyzna kupował kartkę imieninową.Szukał takiej,która nie miała napisu spełnienia marzeń. Spytałam - dlaczego? Bo starzy ludzie już nie mają marzeń- odpowiedział. Zdumiałam się.Jak to? Wszyscy mają marzenia. Większe,mniejsze,kolorowe,barwne.Nieważne kiedy się spełnią. Nieważne kiedy wyjdą ze skorupki i zrealizują się. Nieważne jak długo będą do nas iść. Ważne,że są.Marzenia nadają sens naszemu  życiu. Marzenia przecież kiedyś dotrą do celu,trzeba tylko mocno wierzyć i czekać cierpliwie. Mężczyzna jednak uwierzył w moc marzeń. Bo wybrał najpiękniejszą kartkę imieninową z napisem -  Spełnienia Najskrytszych Marzeń!
 120. Życie może być jak najpiękniejszy sen, gdy czerpiemy radość z prostych, ale wyjątkowych chwil. Tak jak uśmiech mojej dziewczyny gdy daję jej zerwane polne kwiaty. To jest mój DREAM z moją DAISY w roli głównej.
 121. To moje pierwsze wakacje po urodzeniu coreczki,sa one jak dream ..n.to Hel nasz piekny jak sen
 122. Słowo dream oznacza dla mnie marzenie senne. Coś pomiędzy jawą, a snem. Stan, w którym nie postępujemy do końca racjonalnie,świadomie, jesteśmy wtedy tak jakby oderwani od rzeczywistości, stan przy którym towarzyszy nam uczucie euforii, błogości, rozkoszy, czy też zachwytu lub oczarowania. Uważam, że zdjęcię,które dołączam do mojego opisu, idealnie obrazuje moją interpretację. Według mnie jest ono pełne namiętności, rozkoszy, a zarazem, co może wydawać się paradoksalne, niewinności i braku poczucia świadomości. 
 123. DAISY DREAM kojarzy mi się z lekką słodkością, smakiem i zapachem dzieciństwa...
 124. Zdjęcie obrazuje mnie- marzycielkę, kochajacą świeże powietrze i barwy natury!
 125. Daisy Dream kojarzy mi się z niczym i nikim innym jak księżną Daisy, żoną potomka niemieckiego rodu arystokratów Hochbergów, którzy byli właścicielami Zamku Książ i Zamku Pszczyńskiego, który tak bardzo ukochała. Daisy pochodziła z zubożałej angielskiej rodziny arystokratycznej. Była przeuroczą i jedną z piękniejszych kobiet epoki edwardiańskiej. Jej życie było jak sen (pewnie wielu z nas, bo każda dziewczyna marzy(ła) o byciu księżniczką), żyła we wspaniałym Zamku, pośród wystawnych imprez, polowań i zabaw. Miłości nie zaznała, Jej mąż rozwiódł się z Nią, ożenił powtórnie, a dzieci wyjechały z Polski podczas zawieruchy wojennej. Ostatnie lata życia spędziła w samotności w wałbrzyskiej willi pomagając okolicznej ludności. 
  Zdjęcie, które wysyłam na konkurs zostało zrobione w jednej z sal Zamku Pszczyńskiego, gdzie jest zorganizowana wystawa poświęcona Księżnej Marii Teresie pt “Klejnoty Księżnej Daisy”.
 126. Miłośniczka podróżowania- ma swoje stokrotki, które pomagają choć na chwile zapomnieć o rzeczywistości, niosąc w podróż dookoła świata... Jechać przed siebie, nie myśląc o przeszłości, najważniejsze jest tu i teraz :)
 127. Marzenia to takie.. coś. 
  Takie coś co daje nam każdego ranka siłę do opuszczenia mięciutkiego łóżeczka, opuszczenia naszej strefy komfortu. 
  To coś co skłania do myślenia, refleksji  i działania. Coś... co pozwala uciec od codziennych problemów i skupić się tylko na sobie i swoich potrzebach.
 128. DAISY - Stokrotka - jedna jedyna, najpiękniejsza na łące, wyróżniająca się spośród innych różnych kwiatów. Delikatna, świeża i dziewczęca. Taką stokrotkę, taką daisy  przedstawia zdjęcie mojej córki.
 129. Ostatnio oglądałam z synem bajkę i padły w niej mądre słowa "nie ma marzeń zbyt wielkich, ani marzycieli zbyt małych".
  Dla mnie DREAM to marzenie i wychodzę z założenia, że nawet to największe można spełnić.
  Kiedyś marzyłam o domu na księżycu. Chwilę później ktoś je dla mnie zrealizował.
  Od tego czasu wiem, że marzyć można o wszystkim i każde marzenie można spełnić.
 130. DREAM.- marzenie , a może wielkie pragnienie? .To sen na jawie o czymś innym , pięknym i czystym.
  ...bo marzenia pozwalają nam przetrwać , dają szansę i nadzieję na lepsze jutro-to One pozwalają mi
  zasypiać i budzić się z nadzieją , ze kiedyś staną się rzeczywistością.
 131. Słowo Daisy kojarzy mi się od razu z owieczką Daisy którą to właśnie miałem przyjemność sfotografować, czyli urocza, delikatna o błagalnym spojrzeniu.
 132. Daisy… Dzisiaj  znowu  widziałem z ukrycia jak odkładasz czytaną książkę , ściągnięty  kapelusz  rzucasz w trawę i tańczysz . ..Twoje włosy rozsypują się  miękkimi  lokami  na ramiona by po chwili wirować w tańcu razem z Tobą …Nigdy nie odważę się podejść do Ciebie ale pozbieram  i zachowam wszystkie stokrotki , które dotykałaś w tańcu bosymi  stopami . Kiedy znowu wyjedziesz  na pensję będą mi przypominały Ciebie i to cudowne lato…
  https://www.youtube.com/watch?v=MkBe9dkxh8k&list=RDLdHNPvClLCY&index=21
 133. Moje zdjęcie przedstawia interpretację słowa DREAM, dlatego, że kluczem do szczęścia są marzenia.
  Gdyby nie było marzeń, nie było by nadziei. Moje najpiękniejsze marzenia to te, które tworzę sama.
  To właśnie marzenia wznoszą mnie w chmury , a potem lekko opadam na kwiatowej łące.
 134. W całym wszechświecie jestem malutka jak stokrotka na łące, ale marzenia uświadamiają mi, że z nimi jestem w stanie przepędzić każdą ciemniejszą chmurę. Pozwalają mi cieszyć się drobnostki takimi jak wychodzące słońce zza chmur.
 135. Dream kojarzy mi się z czymś wyśnionym, wymarzonym, a jednocześnie niestety często nieosiągalnym lub trudnym do spełnienia. Szyba symbolizuje barierę, która jest przyczyną niezrealizowanych planów, natomiast krople wody to łzy, które są skutkiem niespełnionych marzeń. Nie pozwólmy by drobne przeszkody nie pozwoliły nam osiągnąć wymarzonych celów. Make your dreams come true!
 136. Marzę o tym by jednym zdmuchnięciem dmuchawca polecieć z wiatrem w świat, do krainy przygód gdzie radość jest bezgraniczna.
 137. Oto moja interpretacja słowa „dream”(senne marzenie). Bowiem właśnie w tym cudownym stanie możemy być kim chcemy i robić co chcemy, spełniać marzenia, które nie są możliwe do zrealizowania na jawie. Ja we śnie uciekam tam, gdzie mogę oglądać zachodzące słońce i cieszyć się tą chwilą beztroski. A ponieważ beztroska kojarzy mi się z dzieciństwem, mam na sobie sukienkę w kwiatki i pluszaka w ręce, dokładnie tak jak kiedyś.
 138. Daisy - Tak, to właśnie ta mała stokrotka, która smacznie zagląda z tego zdjęcia. 
  Niewinna, delikatna niczym kwiat. Daisy Dream - to właśnie ona jest jak marzenie.
 139. Dream kojarzy mi się z czymś odległym, wymarzonym, trochę nierealnym. To miejsce bezpieczne, ciepłe, nieco egzotyczne. Kraina dostatku, gdzie niczym nie trzeba się przejmować... Nic tylko założyć sukienkę, biec zielonymi alejkami i czuć. Czuć szczęście. Eksplozja przyjemności, raj dla oczu i nozdrzy. Znalazłam sen na jawie- to Park of Versailles. Istnieje, bezcenne wspomnienia.
 140. Słowo DREAM kojarzy mi się ze wspaniałymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych mi osób oraz ze wspomnieniami, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Marzę o tym by takich chwil w moim życiu pojawiło się jeszcze więcej ;)
 141. Daisy to kwiaty które kochała moja św.pamięci babcia, która tak na prawdę nauczyła mnie najważniejszych wartości w życiu jak dobroć serca, siła cierpliwości, odwaga i nieustanne dążenie do marzeń.
  Dream to nieustające podróże, które oczyszczają moją  dusze, uczą mnie akceptacji i otwierają moje serce i oczy na otaczający mnie świat.
  Zaś Daisy Dream uczy mnie wytrwałości w realizacji marzeń, tych małych i tych wielkich.
 142. Mój "DREAM", czyli mój sen o lataniu. Niekoniecznie tym w sensie dosłownym, choć miło byłoby wznieść się w stronę słońca, najlepiej za pomocą siły własnych mięśni. Lecz jeszcze lepiej byłoby wznieść się ponad wszystkie nasze problemy, zarówno te poważne jak i to, że rano złamał nam się paznokieć. Przysiąść na chmurze utkanej z nici naszej wyobraźni, roześmiać się głośno i cieszyć każdą z chwil.
 143. My Dream of India - zdjęcie przedstawia moje marzenie o Indiach. Jest to kolorystyczna namiastka czekających tam na mnie barw i zapachów.
 144. Dream jak marzenia, jak sen, jak fantazjowanie i codzienne orzeźwienie. Zawsze naturalnie i z kobiecym wdziękiem. Czarowanie chwili. Doprawianie codzienności, nadawanie jej delikatnych, dziewczęcych kształtów.
 145. DREAM czyli marzenie..marzenie o wielkiej miłości, stabilizacji i bezpieczeństwie, jestem kobietą i to dla mnie ważne. Oto moja interpretacja tego słowa, marzę, aby już do końca być kochaną i mieć zawsze przyjaciela w swoim mężu, bo życie w dwójkę jednak fajne jest :)
 146. Marzenia są bardzo realnymi myślami, jednocześnie bardzo ulotnymi jak chmury na niebie. Rzeczywistość ciągle je zmienia, przekształca. Mimo wszystko marzenia, są jedną z najlepszych części naszego życia. Łapmy więc je i spełniajmy!!!
 147. Od dziecka moim marzeniem było latanie w przestworzach z rozpostartymi ramionami niczym dziki, wolny ptak. Już jako mały szkrab ku przerażeniu mojej mamy budowałam z drewnianego krzesła pas startowy, by odbijając się z niego unosić się w powietrzu i miękko lądować na łóżku po brzegi wypełnionym poduszkami. Choć teraz po upływie tylu lat dziecięca fascynacja wzbijaniem się w powietrze nadal pozostała w sferze marzeń, moim fotograficznym bzikiem stało się uchwycenie ruchu różnymi sposobami - dziś to były stokrotki, które niczym ptaszki wyfrunęły ze szklanego słoiczka.
 148. D źwięk strun
  R eflektory
  E nergia 
  A plauz 
  M uzyka jest tym, co wszystko w mym życiu zmienia - dzięki niej, spełniam swoje marzenia
 149. Moim Dream jest być zawsze szczęśliwą i radosną. Marzenia przynoszą szczęście.
 150. Marzenie to droga, która nas dokądś prowadzi. To most pomiędzy tym co jest teraz, a co może być kiedyś - tym co możemy mieć, tym kim, gdzie i jacy możemy być. Warto dążyć do spełnienia marzeń, choćby wymagało to wyrzeczeń i pokonywania własnych barier. Ja aby spełnić swoje marzenie o podróży do Indonezji musiałam pokonać paniczny strach przed lataniem. Było warto: dzieki temu nie tylko zobaczyłam piękne widoki, takie jak ten most między wyspami Nusa Lembongan a Nusa Ceningan, ale też (prawie) pozbyłam się tego największego w swoim życiu lęku, przez co inne (lęk wysokości, przed pająkami) również stały sie łagodniejsze. Teraz znów marzę, by polecieć gdzieś daleko :)
 151. Moim marzeniem jest to aby wkońcu na tym palcu znalazła się złota obrączka, symbol miłości (mojej i mojego ukochanego) tak pięknej i czystej jak ta stokrotka. 
 152. "Wolność kocham i rozumiem.Wolności oddać nie umiem. W takich
  miejscach jak to czuję ją najintesywniej i marzę by ta chwila trwała
  wiecznie".
 153. Gdy usłyszałam słówko Daisy w mojej głowie pojawiły się 2 rzeczy: stokrotki i Daisy ze starych, dobrych bajek Walta Disneya. 
  Gdy usłyszałam słówko Dream w mojej głowie pojawiło się ogromne marzenie jakim jest wygranie tego perfumu.
  Interpretacja jest prosta! :)
 154. Deam czyli marzenie. Moje, żeby uszczęśliwiać swoją rodzinę, spełniać ich marzenia, pragnienia i zawsze być przy nich. Zdjęcie ukazuje dream mojej córeczki o byciu księżniczki i mój dream, bo udało mi się przyczynić do wywołania uśmiechu na jej ustach :)
 155. "Dream" to marzenie albo sen. Na moim zdjęciu zrobionym w Chorwacji kotek śpi marząc o strokrotkach, czyli "Daisy" :)
 156. Daisy - Stokrotki, od zawsze moje ulubione kwiaty, wiedzą to bliscy mi ludzie, zresztą dla niektórych z nim jestem "Stokrotą" :) I od zawsze była dla mnie tą małą skromną, unoszącą się lekko nad zieloną trawą, a nie tą większą ogrodową, mimo, że może bardziej okazałą. Tą, na której "siada" poranna rosa na pachnącej, cichej łące. Na zdjęciu jeszcze "śpiąca", bo właśnie to zdjęcie stanęło mi przed oczami gdy połączyłam te dwa słowa- DAISY DREAM.
 157. Dla mnie DREAM jest czymś najpiękniejszym. Śniłam o księciu z bajki i go odnalazłam. Jeszcze tylko całus i moje marzenie stanie się rzeczywistością :)
 158. Daisy - Stokrotki, od zawsze moje ulubione kwiaty, wiedzą to bliscy mi ludzie, zresztą dla niektórych z nim jestem "Stokrotą" :) I od zawsze była dla mnie tą małą skromną, unoszącą się lekko nad zieloną trawą, a nie tą większą ogrodową, mimo, że może bardziej okazałą. Tą, na której "siada" poranna rosa na pachnącej, cichej łące. Na zdjęciu jeszcze "śpiąca", bo właśnie to zdjęcie stanęło mi przed oczami gdy połączyłam te dwa słowa- DAISY DREAM.
 159. Dream - marzenie o dziobo-zaufaniu, które trzeba zdobywać długo i powoli. A gdy sen się spełni czeka nas spacerek na polance wśród stokrotek.
 160. Samotna wędrówka na Skrzyczne, a właściwie jej końcówka już u podnóża góry dała mi się we znaki. Byłam już zmęczona i obolała, kiedy nagle moim oczom ukazał się właśnie taki widok - polne kwiaty skąpane w promieniach zachodzącego słońca, wspaniałe wynagrodzenie całego trudu wędrówki. To był mój Daisy Dream - zachwycający, wymarzony obrazek.
 161. DREAM to mój sen i marzenie. Gdy można leżeć na trawie pokrytej rosą, patrzeć w niebo i wdychać najpiękniejsze otaczające mnie zapachy - woń kwiatów, ozonowe powietrze po burzy... jednym słowem być upojoną wewnętrznym szczęściem.
 162. Marzenia są jak bańki mydlane; piękne, tysiącem małych tęcz, lecz ulotne. Znikają, gdy zbliżysz się zanadto, starając się je złapać. Na szczęście po dosięgnięciu jednej, zaraz pojawiają się kolejne - jeszcze piękniejsze.
 163. DREAM - marzyć, śnić... Moje zdjęcie to budząca się ze snu Warszawa. Wielu narzeka na jej "brzydotę" - może warto spojrzeć na naszą stolicę (i nie tylko) własnie w takim momencie? Daisy Dream kojarzy mi się właśnie z tą ulotną chwilą, gdy świat wokół nas wydaje się taki spokojny i piękny, a wschodzące słońce przynosi nadzieję na nowy, lepszy dzień :)
 164. Mglistym spojrzeniem hipnotyzuje
  W mych myślach co chwilę się ukazuje

  Lecz gdy dotykam jej skóry rozpływa się

  Czekam więc zaciekle aż spotkam ją we śnie

  A gdy odpływam słyszę słodki śmiech

  Daisy, Daisy, Daisy ... już jest.

 165. DREAM jak się tłumaczy z języka angielskiego oznacza SEN. Sen jest jak wspomnienie i marzenie, które posiada każdy człowiek. Wiem dobrze, że Marc Jacobs uwielbia stokrotki. Na moim zdjęciu ich niestety nie ma, lecz są inne kwiaty. Równie piękne i delikatne - jak śnieżnobiałe stokrotki. 
  Perfumy będące nagrodą, mają idealny zapach lata i ciepłych, słonecznych wakacji przypominających wielu osobom o czasach zabaw na polu, które odzwierciedla zdjęcie mojego autorstwa. 

 166. Daisy to moja babcia, która pokazała mi stokrotki i pozwoliła mi cieszyć się nimi w okresie lata. Uwielbiam swoją babcię i stokrotki bo one są delikatne, kruche, skromne i niewinne.

 167. Początkowo chciałam się skupić na marzeniach, ale pomyślałam, że marzenia powinny zostać tylko dla mnie, bo a nóż się nie spełnią ;) I wtedy przypomniało mi się to jesienne zdjęcie. Zostało zrobione 2 listopada gdy wracałam zmęczona z pracy. Pamiętam, że te stokrotki przykuły moją uwagę właśnie dlatego, że nie rosły sobie radośnie na pięknej, zielonej łące, tylko na skraju parku przykryte suchymi jesiennymi liśćmi. Wyglądały tak smutno, że aż człowiek miał ochotę je uchwycić i tchnąć w nie życie.

 168. Bo gdy jeżdżę na rowerze piękniejsze są dni, ta jazda sprawia, że kalorii ubywa mi! 

 169. Ta ławka znajduje się na Cypryjskim przylądku Cape Greco. Śniłam, marzyłam o tym miejscu. Sen się spełnił :)


Aktualizacja: 22/08/2014

Miło mi ogłosić, że decyzją komisji nagrody powędrują do autorek zdjęć o numerach: 2, 14 oraz 126. Serdecznie gratuluję laureatkom i czekam na Wasze adresy! Wszystkim pozostałym dziękuję za udział w zabawie!

Wszystko ujęte na jednym zdjęciu. Daisy Dream - po prostu.

Konkurs Marc jacobs Daisy Dream


Dream dla mnie to marzenia-Moja córka to notoryczna marzycielka, podczas spacerów po lesie, łące potrafi godzinami wpatrywać się niebo i marzyć! Już była lekarzem, informatykiem, tancerką, aktorką, bizneswoman ,hakerem, ,,na razie stanęło na dietetyku . A ja tej mojej marzycielce kibicuję i trzymam kciuki aby te jej marzenia się zrealizowały! Zdjęcie pokazuje seans marzyciela :P

Konkurs Marc jacobs Daisy Dream


Miłośniczka podróżowania- ma swoje stokrotki, które pomagają choć na chwile zapomnieć o rzeczywistości, niosąc w podróż dookoła świata... Jechać przed siebie, nie myśląc o przeszłości, najważniejsze jest tu i teraz :)

Konkurs Marc jacobs Daisy Dream

 

 • Twoja ocena:
 • 5.0 (9 głosów)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!