Konkurs! Ułóż puzzle i wygraj perfumy Madonna Truth or Dare!

sobota, 5 stycznia 2013    0    Konkursy

Konkurs! Ułóż puzzle i wygraj perfumy Madonna Truth or Dare!

Konkurs, w którym można wygrać perfumy Madonna Truth or Dare.

W dzieciństwe byłam ogromną fanką puzzli. Szczególnym uwielbieniem darzyłam układanki ze zwierzętami i krajobrazami - im trudniejsze, tym lepsze :-) Przypomniałam sobie o tym fakcie kilka dni temu, podczas jednej z "moich wypraw internetowych" (jak zwykłam nazywać surfowanie w sieci). Możecie mi wierzyć lub nie, ale dotychczas nie wiedziałam o istnieniu elektronicznej formy puzzli ;-) Kiedy więc zobaczyłam że takie puzzle istnieją, ucieszyłam się jak dziecko i nie omieszkałam pobawić się w ich układanie. W zasadzie od momentu ich odkrycia do momentu kiedy postanowiłam zorganizować na swoim blogu konkurs z układaniem puzzli nie minęło nawet 5 minut ;-)

Dlatego właśnie uwielbiam takie internetowe wyprawy. Wracam z nich bogatsza nie tylko o mnóstwo nowych i ciekawych informacji, ale również o pomysły i inspiracje. 

Przykładowo:

I oto jest - pierwszy (i mam nadzieję nie ostatni) konkurs tego typu u mnie na blogu - układanie puzzli na czas :-)

Nagrodą w konkursie będą tym razem perfumy Madonna Truth or Dare o pojemności 50 ml i wartości ok. 200 zł.

Poniżej recenzja perfum Madonna Truth or Dare mojego autorstwa:

Regulamin konkursu:

 • Konkurs zaczyna się dzisiaj i potrwa 7 dni. Skończy się 11 stycznia (w piątek) o północy.
 • Wyniki podam dzień po zakończeniu konkursu, czyli 12 stycznia (w sobotę). Po wyłonieniu zwycięzcy sprawdzę, czy osoba ta jest fanem mojego bloga na facebooku lub/i Google+. Jeżeli okaże się, że nie, to na mocy powyższego regulaminu nie otrzyma ona nagrody. Wówczas wybiorę inną osobę na jej miejsce. Podobnie stanie się w przypadku, kiedy po upływie tygodnia od daty ogłoszenia wyników zwycięzca nie skontaktuje się ze mną celem przekazania adresu do wysyłki. 
 • Udział w konkursie mogą brać TYLKO osoby będące fanami mojego bloga na facebooku lub / i Google+. Zatem bycie fanem mojego bloga jest warunkiem KONIECZNYM do tego, by wziąć udział w konkursie.

* Jeśli jeszcze nie jesteś fanem Olfaktorii na facebooku, możesz to zrobić kilkając TUTAJ

* Żeby dołączyć do grona obserwatorów Olfaktorii w Google+ kliknij TUTAJ

Zasady konkursu:

 1. Kliknij w link: PUZZLE
 2. Ułóż puzzle z reklamą perfum Madonna Truth or Dare
 3. Zrób screenshot przedstawiający ułożone puzzle oraz czas, w jakim udało Ci się je ułożyć
 4. Zdjęcie (wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem i/lub nickiem z facebooka/ Google+) wyślij na adres: kontakt olfaktoria

* Podanie nicku jest warunkiem koniecznym, gdyż umożliwia mi zidentyfikowanie Was. Jego brak w treści maila będzie skutkował automatycznym wykluczeniem z konkursu.

Informacje dotyczące puzzli

 • Dla utrudnienia zabawy puzzle zostały "poprzekręcane". Oznacza to, że część z nich należy najpierw odwrócić w odpowiednią stronę, żeby móc je do siebie dopasować - czyli dokładnie tak, jak w "normalnych" puzzlach ;-)
 • Kliknięcie w pierwszą ikonkę w lewym dolnym rogu strony sprawi, że ukaże Wam się miniatura zdjęcia z reklamą perfum Madonny. To bardzo pomocne przy układaniu puzzli.  W razie potrzeby obrazek mozna powiększyć.

 • Puzzle można układać wielokrotnie. Zatem 1 osoba może układać te same puzzle wiele razy. By ponownie rozpocząć układanie puzzli należy kliknąć w zębate kółeczko, potem w napis Scatter a następnie OK

 

 • 1 osoba może mi wysłać TYLKO 1 zdjęcie z wynikiem!

Zatem zanim wyślecie mi zdjęcie, poćwiczcie kilka razy układanie tych puzzli (jeśli oczywiście znajdziecie na to czas i ochotę), wybierzcie screenshot z najlepszych czasem i dopiero wtedy mi go wyślijcie.

Ważne

Jako że część z Was poinformowała mnie o możliwości oszustwa w tego typu konkursach, informuję Was, że ułożyłam te puzzle, w związku z czym doskonale wiem, ile mniej więcej czasu zajmuje ich ułożenie. Z pewnością nie jest to 1 minuta, zetem niech Wam nawet przez myśl nie przejdzie, że zwycięży osoba, która prześle mi screenshot z takim czasem, bo wiem, że uzyskanie tak dobrego czasu jest w tym przypadku niemożliwe :D

Ile czasu zajęło mi ułożenie tych puzzli? O tym powiem Wam w dniu ogłoszenia wyników konkursu. Wtedy też wkleję Wam screenshot z moim wynikiem. Dlaczego dopiero wtedy? Przede wszystkim dlatego, że nie chcę, żebyście układając puzzle sugerowali się moim wynikiem (w psychologii nazywa się to heurystyką zakotwiczenia, a tego chciałabym uniknąć).

Zapraszam do zabawy :-) Jak zwykle życzę wszystkim powodzenia :-)

Buziaki,

Dorota 

PS W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości piszcie :-) Tylko nie narzekajcie, że puzzle są trudne. Specjalnie wybrałam takie a nie inne, żeby w konkursie wzięły udział tylko te osoby, którym naprawdę zależy na wygranej.

Patronem konkursu jest portal

 • Twoja ocena:
 • 3.7 (7 głosów)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!