Konkurs - wygraj perfumy ze stylizacji!

poniedziałek, 7 października 2013    0    Konkursy

Konkurs - wygraj perfumy ze stylizacji!

Zaczynamy konkurs! Powyżej znajdują się zdjęcia z sesji inspirowanej perfumami. Jakimi? To pytanie do Was.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Być fanem mojego bloga na facebooku i/lub Google+
2. Należy polubić i udostępnić post konkursowy na facebooku i/lub Google+. Udostępnić tak, żeby każdy mógł go zobaczyć na Waszej tablicy.
3. W komentarzach pod tym postem należy podać swoje typy (nazwa marki + nazwa perfum, np. Dior Hypnotic Poison)
4. Każda osoba może podać MAKSYMALNIE 3 nazwy. Oznacza to, że jeśli w ciągu kilku h nikt nie zgadnie i dam Wam podpowiedź, to NIE oznacza, że każdy znowu ma 3 strzały. Nie ma oszukiwania! Nie kasujcie odpowiedzi, bo nawet jeśli ja tego nie zauważę, zauważą to moi Czytelnicy.

5. Nagrodą w konkursie są perfumy ze stylizacji o pojemności 30 ml.

Podpowiedź: to perfumy damskie

UWAGA!
Konkurs wygra osoba, która jako pierwsza napisze, jakimi perfmumami była inspirowana dzisiejsza stylizacja. Po zakończeniu konkursu sprawdzę, czy zwycięzca polubił i udostępnił post konkursowy na facebooku i/lub Google+ (i czy ten post jest widoczny na jego tablicy dla wszystkich) oraz czy jest fanem Olfaktorii na facebooku i/ lub Google+. Jeśli nie (lub jeśli zrobi to za późno), nagrodę otrzyma ktoś inny.

Zapraszam do zabawy i jak zwykle życzę wszystkim powodzenia!

Aktualizacja: 8/10/2013

Miło mi ogłosić, ża główną nagrodę w konkursie stylizacyjnym otrzymuje Agnieszka Groskiewicz - to ona jako pierwsza podała prawidłową nazwę perfum, którymi była inspirowana powyższa stylizacja, czyli La Perla In Rosa. Serdecznie gratuluję!

  • Twoja ocena:
  • 5.0 (2 głosy)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!