Mój nowy projekt: ReklamyPerfum.pl

środa, 10 lipca 2013    0   

Mój nowy projekt: ReklamyPerfum.pl

Zauważyłam, że wiele osób poszukuje w Internecie informacji o reklamach perfum. Do tej pory nie istniała żadna polska strona dedykowana temu tematowi. Dlatego właśnie stworzyłam ReklamyPerfum.pl :-)

Kiedy prawie pół roku temu pisałam Wam o projekcie www.muzykazreaklamperfum.pl  wspominałam, że zamierzam stworzyć jeszcze inne strony poświęcone podobnej tematyce. I stało się. Dzisiaj mam zaszczyt ogłosić, że właśnie uruchomiłam kolejny projekt o nazwie www.reklamyperfum.pl Na stronie tej znajdziecie telewizyjne i prasowe reklamy perfum z całego świata, a także podstawowe informacje na temat ich twórców. Mam nadzieję, że powtórzy ona sukces www.muzykazreklamperfum.pl, która ma już prawie 2000 fanów na facebooku. Rosnąca popularność tej strony niezmiernie mnie cieszy. Jest to bowiem dowód na to, że znajdujecie na niej pożyteczne informacje i przede wszystkim - darzycie ją sympatią. Ufam, że z www.reklamyperfum.pl będzie podobnie. Gorąco Was zachęcam do odwiedzenia mojej nowej strony.  Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu :-) 

Koniecznie dajcie mi znać, jak Wam się podoba ten pomysł. Może chcielibyście coś dodać i/ lub zmienić na tej stronie? Czekam na Wasz feedback :-)

PS Strona www.reklamyperfum.pl posiada również fanpage na facebooku (znajdziecie go TUTAJ). Zatem jeśli macie ochotę do niego dołączyć, by na bieżąco śledzić publikacje na stronie, to serdecznie zapraszam :-)

  • Twoja ocena:
  • 3.9 (20 głosów)
Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o perfumach i nie tylko. Nikomu nie ujawnię Twojego adresu!